Hakkımızda

Hayvanları koruma ve yaşatma derneği. Küçük dokunuşlarla büyük mutluluklara sebep oluyoruz.

yasamasansver@gmail.com
Aklınıza gelen her konuda bize yazın


Hakkımızda

Kimliğimizi en güzel , yaratılmış olanların içindeki Tanrı ışıltısıyız diyerek tanımlayabiliriz. Bir araya gelmenin ,evrende varolma sebebi olduğunu düşünenlerdeniz.Soluk alan her canlının , bir gün bir diğerine ,yaşama sansı vermesini dileyenlerdeniz.Tek başımıza hiç kimse , beraberliğimizde herkesiz. Yaşamanın , insan olmanın , mavi bilyenin mucizesi ile şimdilik sıranın bizde olduğunu farkedeniz.

Yaşamaya şans vermek , Tanrı rolüne soyunmak değildir diyeniz. Bir gün bir yerde , bizi bekleyene giden yolumuz biliriz ki asıl bizim kurtulusumuz olacaktır.Beklenilmenin güzelliğini bilmeyenin gidecek yolu içsel sevinçlere , özgürlüğe ulaşmaktan uzaktır çünkü.


Kumsaldaki binlerce denizyıldızı sizin için aynıdır...Ta ki birini tekrar yaşadığı sulara kavuşturuncaya kadar...O diğerlerinden ayrılmıştır...Saat sizde durmuş , Onda ilerlemeye başlamıştır....Farkındalığımızı kendi egomuz için değil , yaşama dönebilenin şansı olarak görür isek... Bir gün diğerlerinden ayrılanları ,yüreğimizin özgürlüğü ile anacağız.Giden bizi özgür bırakan olacaktır.

Biz bir gece kabusunda , sevdiğimiz canlının soluk alışını dinlerken , niceleri ile bir bütün olmanın huzurunu paylaşmaya karar verdik.... Farklı tınılarda , mozaiklerin renkli şarkısını birlikte söyleyebilmek için yürek yürege olmaya geldik.... İsimlerimiz yok....

Destek ol

Faliyetlerimize katıl

Yaşama şans ver

Kayı Okulları

En küçüklerimizin en büyük bağışıdır

Kayı Okullarının Derneğimize bağışları için okul yönetimimize, velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Kayı Okulları

Haydi Bir Canlıyı Kurtaralım!
bugün

Bağış Yap